Haberler

Haberler

30 / 5 / 2022

ZİYARET

Federasyon Başkanımız Hasan D. SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi ve Devlet Su İşleri Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Lütfi AKCA'yı makamında ziyaret ettiler.

29 / 5 / 2022

İSTANBUL'UN FETHİ

İstanbul’un Fethinin 569. Yılı kutlu olsun!

27 - 29 Mayıs 2022...

28 / 5 / 2022

ARAMA KÖPEĞİ

Fulya Subaşı liderimiz...

27 / 5 / 2022

YANGIN TATBİKATLARI

Antalya, Muğla, Mersin ve Adana illerimizde eş zamanlı düzenlenen yangın tatbikatlarında izcilerimiz her yerdeydiler.

Tarihî Murat Köprüsü yakınlarında, Murat Nehri kıyısında bulunan Muş İzcilik Kamp ve Eğitim Tesisimiz açılmıştır. İzcilerimize hayırlı olsun.

AFAD tarafından bugün İstanbul'da düzenlenmekte olan bölgesel düzeydeki tatbikata, TİFAKE ekiplerimiz katılım gösterdiler.

16 Mayıs 2022 tarihinde başlayan Samsun Kurtuluşa İlkadım Millî Bilinç Kampımız bugün itibari ile tamamlandı. Katılan tüm izcilerimize teşekkür ederiz.

Tüm İzcilik Camiamızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını saygıyla anıyoruz.

11 / 5 / 2022

ZİYARET

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Kilis Valisi Sayın Recep SOYTÜRK’ü makamında ziyaret ederek Kilis’te yapılmakta ve yapılacak olan faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

9 / 5 / 2022

ZİYARET

Federasyon Başkanımız Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet; Muş Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Emrullah GÜLER'i makamında ziyaret ederek...

9 / 5 / 2022

ZİYARET

Federasyon Başkanımız Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Muş Valisi Sayın Doç. Dr. İlker GÜNDÜZÖZ'ü makamında ziyaret etti.

8 / 5 / 2022

CURUMLİYE DESTANI

Her yıl, Sırbistan, Sancak, Novipazardan kalkıp Çanakkale 57. Alay faaliyetimize katılan Sancak İzcilerimiz büyük bir başarıya imza attılar...

1 / 5 / 2022

BAYRAM MESAJI

22 / 4 / 2022

KAMP ALANI ZİYARETİ

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ömer KALKAN ve Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı Sayın İsmail KAŞDEMİR, 57. Alay kampımızdaki hazırlıklar esnasında ziyaretimize geldiler.

21 / 4 / 2022

TİFAKE - AYDIN

TİFAKE - AYDIN Ekibi, Kızılay ile beraber ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi dağıtımında bulundular.

TİFAKE İl Sorumluları çevrimiçi toplantısı yapıldı.

8 / 4 / 2022

ZİYARET

Federasyon Başkanımız ve beraberindeki heyet, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Alinur AKTAŞ'ı makamında ziyaret etti. İzcilik ile ilgili görüşmelerde bulunuldu.

1 / 4 / 2022

RAMAZAN-I ŞERİF

Başı "Rahmet", ortası "Mağfiret", sonu ise "Cehennem azabından kurtuluş" olan Ramazan-ı Şerifimizin, tüm İslâm âlemi için hayır ve bereket getirmesini dileriz.