Haberler

Haberler

Yunanistan izcilerinin afetzedelere yollanması için topladıkları 1 tır yardım malzemesi teslim alındı. Kendilerine teşekkür ederiz.

''Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber.''

Kocaeli ili Gebze İLKÇEV izcileri; Kızılay'ın İstanbul, Tuzla'daki lojistik deposunda yardım malzemeleri tasnif ve düzenleme çalışmalarına 4 lider, 3 izcilik gönüllüsü ve 28 izci ile katıldı.

TİFAKE ADIYAMAN DEPREM YARDIM EKİPLERİ

TİFAKE ADIYAMAN DEPREM YARDIM EKİPLERİ

Malatya TİFAKE ekipleri, çadır kentte yemek dağıtımı yapıyorlar.

18 / 2 / 2023

TÜRKMEN İZCİLER

Hatay-Yayladağı Türkmen izcilerimiz, yetim izcilerimizle beraber 25 kişilik mevcuduyla, Yayladağı Sosyal Yardımlaşma depolarında vazife başındalar.

Adıyaman TİFAKE ekipleri, çadır kurulumu yapıyorlar.

TİFAKE ADIYAMAN DEPREM YARDIM EKİPLERİ

EKİPLERİMİZ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORLAR

O öz kardeşine yardıma geldi. Afete tutulan milletimizin, yoğun mücadelesinde yardıma geldi. Onlar Azerbaycan izcilerimiz.

12 / 2 / 2023

GAZİANTEP DEPO

SIRAYA GİRDİNİZ Mİ? Yapacak hizmet çok, afetzede çok. İzciler çok ve yürekliler. Otomasyon sistemine kayıt yaptırmayı unutmayınız.

10 / 2 / 2023

ENKAZ ÇALIŞMALARI

Ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyorlar.

Ekiplerimiz bir cana daha ulaştı

Federasyonumuz deprem bölgesinde çalışmalara an itibari ile 500'e yakın izci ile katılmaktadır. Çalışmalara katılmak üzere yolda yüzlerce izcimiz bulunmaktadır.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI, Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Abdullah ÖZDEMİR'i ziyaret etti. Görüşmede, Bağcılar ilçesinde daha çok çocuk ve gencin izcilik yapabilmesi için görüş alış verişinde bulunuldu.

İstanbul Müftülüğü tarafından düzenlenen, Teknik Kurul Başkanımız Sayın Süheyla DERİNDERE SUBAŞI'nın sunduğu ve iki gün süren "Afetlere Hazırlık Semineri" sona erdi.

31 / 12 / 2022

YENİ YIL MESAJI

Bol kamplı, izcilik dolu bir yıl dileriz.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Kars İl Müftüsü Sayın Hamza BAYRAM'ı makamında ziyaret etti. İldeki izcilik faaliyetlerinin gelişmesi hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Kars Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Nedim ASLAN'ı makamında ziyaret etti. İldeki izcilik faaliyetlerinin gelişmesi hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Erzurum İl Müftüsü Sayın Rüstem CAN'ı makamında ziyaret etti. İldeki izcilik faaliyetlerinin gelişmesi hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Allahuekber Dağı Şehitlerini Anma Millî Bilinç Kampımız sona erdi ve tüm ekip Erzurum'a ulaştı.

Allahuekber dağına hareket öncesi son bilgilendirme toplantısı yapıldı. Sabaha hareket.