Haberler

Haberler

Federasyon Başkanımız ve beraberindeki heyet, Muş Valisi Doç. Dr. Sayın İlker GÜNDÜZÖZ'ü makamında ziyaret etti.

19 / 12 / 2021

AFAD DEPREM TATBİKATI

AFAD tarafından Tekirdağ'da düzenlenen deprem tatbikatına; TİFAKE birimimiz 30 izci lideri/izcilik gönüllüsü ve 1 arama kurtarma köpeği ile katıldılar.

16 / 12 / 2021

AFAD 12 YAŞINDA

AFAD Başkanlığımızın 12. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle, AFAD Başkanı Sn. Yunus SEZER ile birlikte akredite kurum yöneticilerimiz ve gönüllülerimizden oluşan heyet, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU'yu ziyaret ederek, çalışmalarımız hakkında bilgi sundu.

11 / 12 / 2021

KONYA 2021

Konya 5. İslami Dayanışma Oyunları'nın başlamasına yaklaşık 8 ay kaldı.

MARKA OLARAK " TÜRKİYE" İBARESİNİN KULLANIMI...

Federasyonumuz ve Diyanet İşleri Başkanlığı arasında İzcilik Faaliyetleri İş Birliği Protokolü imzalandı. Ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyoruz.

30 / 11 / 2021

GHGM İLE PROTOKOL

Bugün bir protokol de, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile yapıldı. Tüm gençlik merkezleri izciler ile dolacak. İmzalanan protokolün hayırlı olmasını diliyoruz.

AFAD tarafından ANDA'nın ev sahipliğinde düzenlenen Arama Kurtarma kuruluşları istişare toplantısı Kırıkkale'de yapıldı.

Kırıkkale'de, AFAD ve Arama Kurtarma Ekipleri ile istişare faaliyetindeyiz.

14 Kasım 2021 tarihinde...

15 / 11 / 2021

TİFAKE - MERSİN

TİFAKE - MERSİN ekibimiz, minik Müslüme'yi arama çalışmasına katılıyorlar.

11 / 11 / 2021

ZİYARET

T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Sayın Sinan AKSU'yu makamında ziyaret ettik.

9 / 11 / 2021

TİFAKE - MALATYA

Malatya'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, TİFAKE - MALATYA ekibimize ve tüm çalışanlara kolaylıklar diliyoruz.

Azerbaycanımızın Zafer Gününü Tebrik Ederiz.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen...

3 / 11 / 2021

KIZILAY HAFTASI

Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez, parçalanamaz bütünlüğüne gönül vermiş, gerçekten ve hissederek ben TÜRK'üm diyebilen ve bununla sonuna kadar övünebilen herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcımız Sayın Kübra GÜRAN YİĞİTBAŞI hanımafendi ile makamında, beraber yapabileceğimiz çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunduk.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Dr. Emre TOPOĞLU, İstanbul Beykoz İzcilik Kamp ve Eğitim Merkezimizde bizleri ziyaret etti.

2021 YILI JOTA ÇALIŞMASI ÖZEL ÇAĞRI İŞARETİMİZ TCTIF34 OLAÇAKTIR. AYRICA ŞEHİT İZCİMİZ ABDULLAH TAYYİP OLCOK ANISINA TC20OLCOK ÇAĞRI İŞARETLİ 2. İSTASYONLA HAVADA OLACAĞIZ.

18 Ekim'de başlayacak olan Mevlid-i Nebi Haftasının teması; "Peygamberimiz ve vefa toplumu" dur. Hafta boyunca izcilerimizin "vefayı" öğrenmek, sürdürmek ve öğrenilmesini sağlamakla ilgili faaliyetler yapmalarını bekliyoruz.