Haberler

Haberler

Ekiplerimiz bir cana daha ulaştı

Federasyonumuz deprem bölgesinde çalışmalara an itibari ile 500'e yakın izci ile katılmaktadır. Çalışmalara katılmak üzere yolda yüzlerce izcimiz bulunmaktadır.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI, Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Abdullah ÖZDEMİR'i ziyaret etti. Görüşmede, Bağcılar ilçesinde daha çok çocuk ve gencin izcilik yapabilmesi için görüş alış verişinde bulunuldu.

İstanbul Müftülüğü tarafından düzenlenen, Teknik Kurul Başkanımız Sayın Süheyla DERİNDERE SUBAŞI'nın sunduğu ve iki gün süren "Afetlere Hazırlık Semineri" sona erdi.

31 / 12 / 2022

YENİ YIL MESAJI

Bol kamplı, izcilik dolu bir yıl dileriz.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Kars İl Müftüsü Sayın Hamza BAYRAM'ı makamında ziyaret etti. İldeki izcilik faaliyetlerinin gelişmesi hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Kars Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Nedim ASLAN'ı makamında ziyaret etti. İldeki izcilik faaliyetlerinin gelişmesi hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberindeki heyet, Erzurum İl Müftüsü Sayın Rüstem CAN'ı makamında ziyaret etti. İldeki izcilik faaliyetlerinin gelişmesi hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Allahuekber Dağı Şehitlerini Anma Millî Bilinç Kampımız sona erdi ve tüm ekip Erzurum'a ulaştı.

Allahuekber dağına hareket öncesi son bilgilendirme toplantısı yapıldı. Sabaha hareket.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Hasan Dinçer SUBAŞI, Kudüs ve Filistin için kurulan Dünya İzcilik Koalisyonu'na 2. kez başkan seçildi.

Diyanet İşleri Başkanlığımızın düzenlediği 3. Gençlik Çalıştayına; Federasyonumuzu temsilen, Teknik Kurul Başkanımız Süheyla Derindere Subaşı ve Teknik Liderimiz İbrahim Akbaş katıldılar.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Hasan Dinçer SUBAŞI...

İslâm İzcileri Dostluk Kampına sağlamış olduğu desteklerden dolayı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim ALTAY'a teşekkürlerimizi sunduk.

Mersin İzcilik ve Spor Kulübü izcimiz Alper Şahin...

Kızılay tarafından verilen ödülümüzü, Federasyon Başkanımız teslim aldı.

24 / 11 / 2022

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

Şuşa'nın Azadlık yıl dönümü, Türk dünyasına kutlu olsun.

5 / 11 / 2022

TOGG

Türkiye İzcilik Federasyonu, Oltuyu çok sevdi.

28 / 10 / 2022

CUMHURİYET BAYRAMI

17 / 10 / 2022

JOTA - JOTI 2022

8 / 9 / 2022

TİFAKE - MERSİN

Mersin yangınında, TİFAKE Ekiplerimiz görev başındalar.