Haberler

Haberler

15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nde, şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanımız ve ekibi, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ramazan ÖZTÜRK ile beraber Rize Valimiz Sayın İhsan Selim BAYDAŞ'ı ziyaret ettiler.

15 / 6 / 2024

BAYRAM MESAJI

Şehadetinin sene-i devriyesinde, Türkiye İzcilik Federasyonu olarak Şehit Şenay Aybüke Yalçın Liderimizi özlemle anıyoruz.

Yayladağı Devlet Hastanesi civarına, 6 Şubat depremi Şehidi İzcimiz Gani Kalkan adına izci bahçesi düzenlendi...

29 / 5 / 2024

İSTANBUL'UN FETHİ

İstanbul’un Fethinin 571. Yılı kutlu olsun!

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu Olsun!

Türkiye İzcilik Federasyonu ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi arasında...

12 / 5 / 2024

ANNELERİMİZ...

Her gün annelerimizindir. Annelerin ellerinden öperiz. Anne adayı tüm kızlarımızın da annelik onuru ile yaşamalarını dileriz.

Çanakkale 57. Alay Millî Bilinç Kampına katılan tüm izcilerimizin, lider ve izcilik gönüllülerimizin, gelmek isteyip de gelemeyenlerimizin gönüllerine sağlık...

9 / 4 / 2024

RAMAZAN BAYRAMI

’’Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber.’’

Federasyon Başkanımız Sayın Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberinde ki heyet, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet Cevat ACAR’ı makamında ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Hasan Dinçer SUBAŞI ve beraberinde ki heyet, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Kemalettin AYDIN’ı makamında ziyaret etti.

6 / 2 / 2024

ASRIN FELAKETİ

Asrın felaketinde vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifalar dileriz...

12 / 12 / 2023

GAZZE'YE YARDIM

Gaziantep ve Kilis'te olan Suriyeli izcilerimiz ve liderlerimiz, Gaziantep Kızılay deposunda Gazze'ye gidecek yardım malzemelerini hazırlıyorlar.

24 / 11 / 2023

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Başta Şehit Öğretmen Oymakbaşımız Şenay Aybüke YALÇIN liderimiz olmak üzere, tüm liderlerimizin ve öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Federasyon Başkanımız Hasan Dinçer SUBAŞI ve Ordu ili izci liderlerimiz, Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Valimiz Sayın Muammer EROL’u makamlarında ziyaret ettiler.

Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ebediyete intikalinin 85. yılında, Türkiye İzcileri başbuğu olan Atamızı rahmetle ve minnetle anıyoruz.

30 / 10 / 2023

KIZILAY HAFTASI

Her an, her yerde omuz omuza olduğumuz Kızılayımızın haftasını kutlarız. Her izci bir Kızılay'cıdır.

İzcilerimiz, Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında İstanbul Vatan Caddesinde düzenlenen resmi törenlere katıldılar. Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

İzcilerimiz, Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında Ankara'da düzenlenen resmi törenlere katıldılar. Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!