Haberler

Haberler

Federasyonumuz ve Diyanet İşleri Başkanlığı arasında İzcilik Faaliyetleri İş Birliği Protokolü imzalandı. Ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyoruz.

30 / 11 / 2021

GHGM İLE PROTOKOL

Bugün bir protokol de, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile yapıldı. Tüm gençlik merkezleri izciler ile dolacak. İmzalanan protokolün hayırlı olmasını diliyoruz.

AFAD tarafından ANDA'nın ev sahipliğinde düzenlenen Arama Kurtarma kuruluşları istişare toplantısı Kırıkkale'de yapıldı.

Kırıkkale'de, AFAD ve Arama Kurtarma Ekipleri ile istişare faaliyetindeyiz.

23 / 11 / 2021

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

14 Kasım 2021 tarihinde...

15 / 11 / 2021

TİFAKE - MERSİN

TİFAKE - MERSİN ekibimiz, minik Müslüme'yi arama çalışmasına katılıyorlar.

11 / 11 / 2021

ZİYARET

T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Sayın Sinan AKSU'yu makamında ziyaret ettik.

Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ebediyete intikalinin 83. yılında, Türkiye İzcileri başbuğu olan Atamızı rahmetle ve minnetle anıyoruz.

9 / 11 / 2021

TİFAKE - MALATYA

Malatya'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, TİFAKE - MALATYA ekibimize ve tüm çalışanlara kolaylıklar diliyoruz.

Azerbaycanımızın Zafer Gününü Tebrik Ederiz.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen...

3 / 11 / 2021

KIZILAY HAFTASI

Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez, parçalanamaz bütünlüğüne gönül vermiş, gerçekten ve hissederek ben TÜRK'üm diyebilen ve bununla sonuna kadar övünebilen herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcımız Sayın Kübra GÜRAN YİĞİTBAŞI hanımafendi ile makamında, beraber yapabileceğimiz çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunduk.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Dr. Emre TOPOĞLU, İstanbul Beykoz İzcilik Kamp ve Eğitim Merkezimizde bizleri ziyaret etti.

2021 YILI JOTA ÇALIŞMASI ÖZEL ÇAĞRI İŞARETİMİZ TCTIF34 OLAÇAKTIR. AYRICA ŞEHİT İZCİMİZ ABDULLAH TAYYİP OLCOK ANISINA TC20OLCOK ÇAĞRI İŞARETLİ 2. İSTASYONLA HAVADA OLACAĞIZ.

18 Ekim'de başlayacak olan Mevlid-i Nebi Haftasının teması; "Peygamberimiz ve vefa toplumu" dur. Hafta boyunca izcilerimizin "vefayı" öğrenmek, sürdürmek ve öğrenilmesini sağlamakla ilgili faaliyetler yapmalarını bekliyoruz.

30 / 9 / 2021

ZİYARET

AFAD Başkanı Sayın Valimiz Yunus SEZER'e "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulunduk.

29 / 9 / 2021

ZİYARET

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'yu makamında ziyaret ettik.