Duyurular

Duyurular

21 / 6 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Konya ili izci liderlerimizden Ertuğrul KİRDİŞ'in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, liderimize ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

15 / 6 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Federasyonumuzun muhacir liderlerinden Hesham Abdou'nun babası Helmy Abdou Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabırlar dileriz.

11 / 6 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Konya ili izci liderlerimizden Kenan ÖZCAN'ın kayınpederi Ramazan KİRİT vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

19 / 5 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

4 Tahtalı Eğitimci Lider; bir çok İzci ve Lider yetiştirmiş Sayın Mehmet ÖKMEN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

19 / 4 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Türkiye Karate Federasyonu Başkanı...

12 / 4 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Trafik kazası sonucu...

2 / 4 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Malatya Öncü Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği izci liderlerimizden Abdullah Hakan KITLIK'ın annesi vefat emiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

26 / 3 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Münzir Sad Aladdin El-Zimeyli liderin vefat haberini derin üzüntü ile aldık...

24 / 3 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü (Kahramanmaraş) liderlerinden Enes SALTIK'ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Faaliyetimiz, 3 - 10 Nisan 2021 tarihlerinde Kilis'te yapılacaktır.

13 / 3 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'nun kıymetli annesi Servet SOYLU hanımefendinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Allah'tan rahmet, Sayın Bakanımıza ve ailesine sabırlar dileriz.

6 / 3 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Federasyonumuz personellerinden Mehmet YÜREKARLI'nın anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve Mehmet Liderimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.

3 / 3 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Konya ili izci liderlerimizden Mehmet ÖZKAĞNICI vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

21 / 2 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Samsun Ondokuz Mayıs İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü izci liderlerinden Zeki ÇELİK'in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

13 / 2 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

İstanbul eski belediye başkanı ve eski izcilerden Sayın Kadir TOPBAŞ'ın vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. İzcilik teşkilatına maddi, manevi bir çok destek sağlayan merhuma Allah'tan rahmet dileriz.

28 / 1 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

Osmaniye ili izcilerimizden Feyzi EKMEN, yarıyıl tatili için gittiği memleketi Batman'da soba zehirlenmesinden dolayı vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm camiamıza başsağlığı dileriz.

20 / 1 / 2021

BAŞSAĞLIĞI

İstanbul ili izci liderlerimizden Ahmet SÖZBİLİR'in babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

13 / 1 / 2021

TİFAKE EKİP FORMU

Sayın İl Temsilcilerimiz, bildiğiniz gibi ülkemiz afet bölgesidir. Bu sebeple afetlere her daim hazır olmamız gerekmektedir.

2021 yılı kurs ücretlerinde değişiklik yapılmamış olup 2020 yılı kurs ücretleri geçerli olacaktır.