Duyurular

Duyurular

8 / 12 / 2023

HAFTA SONU NÖBETİ

09 - 10 Aralık 2023 tarihlerinde...

Faaliyetimiz, 22 - 27 Aralık 2023 tarihlerinde Erzurum'da yapılacaktır. Faaliyetle ilgili detaylara, duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

Liderlik Temel Kursu (6 gecelik) Erzincan 07-13 Aralık 2023 tarihinde Erzincan' da yapılacaktır.

26 / 11 / 2023

BAŞSAĞLIĞI

İstanbul İzci Kulübü liderlerinden Ali Murat BAYRİŞ'in annesi Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah'tan rahmet, liderimize, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz...

22 / 11 / 2023

BAŞSAĞLIĞI

Federasyonumuz 4 tahtalı duayen liderlerimizden Süheyla GÜRBIYIK Hak'ka yürümüştür. Liderimize Allah'tan rahmet, ailesine ve camiamıza başsağlığı dileriz. Cenaze merasimi, bugün ikindi namazını müteakip İstanbul Merter Veysel Karanî Camii'nde icra olunacaktır.

16 / 11 / 2023

BAŞSAĞLIĞI

Manisa ili izci liderlerimizden Seref TOPAÇ’ın eşi Hakk’a yürümüştür. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve camiamıza başsağlığı dileriz.

Zaten zararlı gıdaları kullanmıyoruz ancak, çocuk katili, zalim ve vahşi israilin tüm mallarını boykota Türkiye İzcileri olarak biz de katılıyoruz. Çocuklara bomba olarak gitmemesi için israil malı almıyoruz.

Korkak Müslüman İzciler Birliği... Bilindiği üzere Dünya İzcilik Teşkilatına bağlı bir Müslüman İzciler Birliği vardır...

TİFAKE 1 (TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ) KURSU 6-8 KASIM 2023 tarihlerinde uzaktan eğitim ( İnternet Üzerinden ZOOM Programında ) yapılacaktır.

İsrail İzcilik Teşkilatının Dünya İzciliğine mesajı ve Türkiye İzcilik Federasyonu'nun bu mesaja cevabı... Mesajlara duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

Değerli izci ve liderlerimiz. JOTA-JOTI faaliyetine bu yıl çok yoğun bir katılım gerçekleştirdiniz. Hepinizi tebrik eder başarılarınızın devamını dileriz. Özellikle telsiz ve telsiz amatörlüğü konusunda ilerlemenizi, ehliyet ve telsiz sahibi olmanızı istediğimizi önemle hatırlatırız.

Kime: Ulusal İzci Teşkilatları Liderleri, Dünyanın dört bir yanındaki izci liderleri, İzcilik Teşkilatının bir parçası olan Uluslararası İzciler, Dünya İzcilik Teşkilatı...

İsrailin bilerek, kasten Gazze'de bir hastahaneyi vurarak en az 500 hasta ve yaralıyı şehit etmesi bardağı taşıran son damla olmuştur. JOTA - JOTI Türkiye İzcilerinin konusu Kudüs ve Filistin, İsrail vahşeti olarak değiştirilmiştir...

8 / 10 / 2023

BAŞSAĞLIĞI

Türkiye İzcilik Federasyonu. İstanbul İli Eğitimci İzci Liderlerimizden Cemal Apaydın vefat etmiştir. Allah Rahmet eyleyip mekânını cennet etsin.Cenaze namazı öğlen namazını müteakip Fatih Camiinde kılınacaktır.

Faaliyetimiz ile ilgili detaylara, duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

25 / 9 / 2023

BAŞSAĞLIĞI

Birçok afette omuz omuza çalıştığımız AFAD Afyonkarahisar Arama Kurtarma Birlik Müdürü Mustafa Eser Bey göreve giderken geçirmiş olduğu trafik kazasında vefat etmiştir...

24 / 9 / 2023

BAŞSAĞLIĞI

Konya ili izci liderlerlerinden Özgür AY'ın ağabeyi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, liderimize ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Merhum öğle namazını (yarın) müteakip, Hocacihan Mezarlığı'na defnedilecektir.

TİFAKE 5 (Afet Haberleşmesi Eğitimi) Kursu 18-20 Ekim 2023 tarihlerinde Erzincan'da yapılacaktır.

15 / 9 / 2023

HAFTA SONU NÖBETİ

16 - 17 Eylül 2023 tarihlerinde...

5 / 9 / 2023

BAŞSAĞLIĞI

Bir süredir yoğun bakımda olan, İstanbul İzci Kulübü izci liderlerinden Mücahit CİCİ vefat etmiştir. Liderimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı ve sabırlar dileriz.

TİFAKE 2 Eğitmenlerin Eğitimi (Yaz Arama Kurtarma Kursu Eğitmenlerin Eğitimi) Kursu 2-8 Eylül 2023 tarihlerinde Bolu'da yapılacaktır.