Duyurular

Duyurular

İstanbul Yaz İzci Kampı, 18 - 24 Temmuz 2022 tarihlerinde İstanbul'da yapılacaktır. Kampla ilgili diğer detaylara duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

4 / 7 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

Amasya İzcilik İl Temsilcimiz Salih SARI ve Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI’nın anneleri Hacı Azize Hanım vefat etmiştir. Hacı Azize anneye Allah’tan rahmet, liderimize, sayın belediye başkanımıza ve ailesine sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

Kampımız, 26 Ağustos - 01 Eylül 2022 tarihlerinde yapılacaktır. Diğer detaylara duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

Asgari ücretin güncellenmesinden dolayı, talimatımız gereği vize ücretlerinde de güncelleme olmuştur. Yeni ücretlere duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

İslâm İzcileri Dostluk Kampı, 01 - 07 Ağustos 2022 tarihlerinde Konya'da yapılacaktır. Kampla ilgili diğer detaylara, duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

Marmaris orman yangını için, TİFAKE katılımınızı bekliyor. Yangın bölgesi sorumlumuz Tahir Çayır liderimize ulaşabilirsiniz. 0530 433 36 70

Konya'da 01 - 07 Ağustos 2022 tarihlerinde, İslâm İzcileri Dostluk Kampı düzenlenecektir.

Faaliyetimiz ile ilgili detaylara, duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

10 / 6 / 2022

BOLU YAZ İZCİ KAMPI

Kampımız, 20 - 26 Haziran 2022 tarihlerinde Bolu'da yapılacaktır. Kampla ilgili diğer detaylara, duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

3. Uluslararası Afet Yönetimi Kongresinde Federasyonumuz adına Bildiri sunacak Nuriye Fulya Subaşı Liderimizin bildirisi bu gün 15.15-16.15 arasındadır. Online da yayınlanacaktır.

Kurs ile ilgili detaylara, duyurunun devamından ulaşabilirsiniz.

2 / 6 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

İstanbul İzci Kulübü izci liderlerinden Hasan Hüseyin KARABAĞ’ın eşi Fatma KARABAĞ, Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Menzili mübarek, makamı cennet olsun. Cenazesi, 02.06.2022 tarihinde (bugün) ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrasında Karacaahmet Mezarlığı'na defnedilecektir.

Değerli izci lideri ve 18 yaş üstü izcilik gönüllülerimiz...

27 / 5 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

Afetlerde el ele yardıma koştuğumuz, sevgili kardeşimiz Emre YERLİ’nin vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Ailesine, kurumuna ve tüm arama kurtarma camiasına başsağlığı dileriz. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun.

Kampımız ile ilgili detaylara, duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

22 / 4 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

Ömerli Köyü Spor Kulübü izcilerinden Büşra ÖZKAN vefat etmiştir. İzcimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı ve sabırlar dileriz.

16 / 4 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

Konya ili izci liderlerimizden Tahir ÇAYIR'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, liderimize ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Kampımız ile ilgili detaylara, duyurumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

5 / 4 / 2022

ÖNEMLİ HATIRLATMA

Kurslara ve Kamplara katılmak için Emek ve Eğitim Defteri...

3 / 4 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

Uluslararası Kurul üyemiz Sayın Wissam Hajjar'ın babası Hak'kın Rahmetine kavuşmuştur. Menzili mübarek, makamı cennet olsun.

2 / 4 / 2022

ÖNEMLİ DUYURU

Mersin, Toroslar, Ziraat Odası Ortaokulu Müdürünün tüm bayan izci ve liderlerimize ettiği hakaret için suç duyurusunda bulunulmuş...

28 / 3 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

Sivas ili Alpin ve Doğa Gençlik ve Spor Kulübü Derneği izci gönüllülerinden 19 yaşındaki Canan TOY, kanser rahatsızlığı nedeniyle vefat etti.

28 / 3 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

İstanbul İzci Kulübü izci liderlerinden Çiğdem Bilge ÇOLAK’ın kardeşi olan izcimiz Ceren İnci ÇOLAK vefat etmiştir.

2 / 3 / 2022

BAŞSAĞLIĞI

İstanbul Asfa Gençlik ve Spor Kulübü izci liderlerinden Musa ÖZTÜRK liderimiz vefat etmiştir. Liderimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı ve sabırlar dileriz. Cenaze namazı...